Translate my BLOG

środa, 18 maja 2011

Witam na moim blogu

Aktualnie bloga będę używał do publikowania i "magazynowania" moich Analiz Technicznych. Wszystkie publikowane informacje są moimi prywatnymi opiniami i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715) .

Krótkie analizy techniczne oraz przemyślenia związane z rynkami finansowymi:
Blog ten pełni funkcję "magazynu" moich Analiz Technicznych, do których będę wracał w celu optymalizacji mojego portfela inwestycyjnego. Wszystkie analizy opisywać będę prosto i krótko bez zbędnego owijania w bawełnę :).

1 komentarz:

  1. Z przyjemnością czytam Pana analizy. Zdaję sobie sprawę, ze nie są to 100% wskazówki do inwestowania i nie należy mieć pretensji jeśli się nie sprawdzają. Jeśli sprawdzalność wynosi ok. 80% (jak Pan sam ocenia t.j. super). Od roku próbuję poznać tajniki inwestowania, ale z braku wolnego czasu idzie to b. wolno i dlatego taki blog jest dla mnie jednym ze sposobów wyboru w miarę właściwych decyzji. Proszę tak trzymać - pozdrawiam serdecznie - Stefan

    OdpowiedzUsuń