Translate my BLOG

niedziela, 5 marca 2017

Kernel Holding SA (KER)

Formacja flagi na spółce Kernel zapowiedzią silnego wybicia?
03.03.2017 - 77,01

Kernel  po ostatnim silnym wybiciu przeszedł w fazę korekty bocznej, w której z klasycznej analizy technicznej sugeruje kształtowanie się tzw. formacji flagi, co zapowiada kontynuację trendu z potencjalnym zasięgiem wzrostów do ok 107 zł. Ważnym wsparciem który dla realizacji tego pozytywnego scenariuszu nie powinien zostać pokonany to 75 zł. W długoterminowym ujęciu czasowym trend wzrostowy powinien zostać utrzymany (nawet gdyby doszło do wybicia z flagi dołem), wtedy kluczowym poziomem utrzymującym trend wzrostowy są okolice 60 zł.

8 komentarzy:

 1. Daniel,KER dołączy do portfela?

  OdpowiedzUsuń
 2. Planuje kupić, jak dołączy do portfela to napisze

  OdpowiedzUsuń
 3. Kernel to od lat jedna z moich ulubionych spółek w perspektywie średnioterminowej. Podobnie jak mBank. Dzięki za spostrzeżenia. Obserwuję.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kernel powoli robi się ciekawy, obecny poziom może być dobry do pierwszego wejścia, jeśli spadnie dalej uśredniać do wyżej opisanych poziomów. Ja na razie ale jeszcze nie kupuję - może wejdę jak pojawi się pierwsza siła kupujących.

  OdpowiedzUsuń
 5. Wykres dobrze przestawia sytuację, Kernel zyskuje dużo.

  OdpowiedzUsuń
 6. Mimo, że Kernel opuścił portfel byków, dalej wygląda dobrze, moze odkupie...

  OdpowiedzUsuń
 7. Kernel - ponownie zaangażowany, kurs po wyrzuceniu na SL nie kontynuował kierunek, myślę więc że ta sprzedaż była błędem. Dzisiaj rano odkupiłem. Zobaczymy co sie z tego urodzi :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Sprzedaje Karnel - druga w tym roku zaksięgowania strata i to dwa razy na tej samej spółce:(

  OdpowiedzUsuń