Translate my BLOG

niedziela, 29 stycznia 2017

Getin Holding SA (GTN)

Odwrócenie trendu?
27.01.2017 - 1,42

Technicznie spółka odwróciła trend - mieliśmy przebicie linii trendu jak i wybicie kolejnych nowych szczytów, tyle w ujęciu długoterminowym. Krótkoterminowo Getin troszkę "napięty", jeśli bez większych problemów przebijemy obecne opory (na wykresie zaznaczone czerwonym polem), będzie to grozić dużym ryzykiem w wzroście zmienności - spodziewałbym się wtedy formacji "V". Najlepszym scenariuszem do wejścia byłaby korekta z obecnych poziomów do okolic 1,20-1,15 (na wykresie zielone pole). Dla niecierpliwych, którzy koniecznie chcą współuczestniczyć w możliwym nowym trendzie (uważam, że długoterminowo mamy duże szanse na większe wzrosty w min. okolice 1,7 i nawet do 2,5 lub wyżej) dobrym poziomem do wejścia byłyby poziom 1,3 z możliwością uśredniania do 1,15. 

5 komentarzy:

 1. Czy przy wchodzeniu na giełdę potrzebna jest taka usługa jak wycena wartości przedsiębiorstwa Ma to jakiś wpływ według Pana na wartość akcji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie rozumiem pytania... sama wycena wartości przedsiębiorstwa jest formą analizy, próba wyceny wartości firmy na dany dzień. Wchodząc na giełdę (rozumiem, że chodzi tu o założenie konta aby móc zawierać transakcje na giełdzie) każda dostępna informacja/analiza może w jakiś sposób pomóc w procesie decyzyjnym odnośnie zakupu/sprzedaży papierów wartościowych.

   Usuń
 2. dzięki za analizę!

  OdpowiedzUsuń
 3. Chyba zacznę efektywne oszczędzanie a potem zainteresuje się jakąś inwestycją. Mam pytanie zatem jaki rodzaj inwestsycji jest obecnie najbardziej opłacalny?

  OdpowiedzUsuń