Translate my BLOG

niedziela, 16 lipca 2017

Asseco Business Solutions SA (ABS)

Schodkowy wykres: łatwy do tradingu?
16.07.2017 - 27,8

Spółka w stabilnym trendzie, mamy relatywnie płaskie korekty. Pierwsze ważne wsparcie na poziomie 27,8 (na tym poziomie stoi obecnie 78% całego wolumenu po stronie kupujących), kolejne strefa 25-24 zł, od góry opór mamy natomiast na poziomie 30zł. Niestety jedynym minusem jest płynność spółki, która sporo pozostawia do życzenia (obecnie średni dzienny obrót z ostatnich 20 sesji wynosi ok 40k zł).

4 komentarze:

 1. 25 w zasięgu, może będzie okazja :D

  OdpowiedzUsuń
 2. ale bylo rozdawnictwo pieniedzy

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak wygląda u Ciebie analiza fundamentalna spółek ? Masz jakieś swoje konkretne wskaźniki które cię interesują? Jakieś 'filtry' spółek które cię interesują? Jak łączysz AT z fundamentami ? Pytam bo słabo znam rynek akcji, dużo lepiej fx i futures. Tu wiem że kluczowe mogą być fundamenty zwłaszcza grając w dłuższym interwale czasowym,stąd moje pytanie jak analizuje są fundamenty ;) może sam bym się wgryzł nieco w temat inwestowania w wartość ;)
  Pozdro, naprawdę świetny blog, obok Independent trader w tej chwili mój top 1 pl ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję :)
  Analizę fundamentalną stosowałem przez krótki czas kilka lat temu. Jednak nie przynosiło mi to oczekiwanych rezultatów więc z niej zrezygnowałem. Wszystkie informacje jakie mi są potrzebne do decyzji o zakupie czerpię z wykresów. Jeśli mamy trend to i fundamenty się zgadzają. Po za tym nie inwestuję długoterminowo (myślę, że AF lepiej służy do długoterminowych inwestycji).
  Także jeśli chodzi o AF, to niestety nie mogę dawać wskazówek, bo się na niej po prostu wystarczająco dobrze nie znam ;)

  OdpowiedzUsuń