Translate my BLOG

niedziela, 30 października 2022

Inwestować pasywnie? Aktywnie? Czy tradować? Która opcja jest najlepsza?

Najwyższy poziom inflacji od ponad 20 lat powoduje, że coraz więcej osób interesuje się tym jak się przed spadkiem wartości pieniądza uchronić. Szukając w internecie odpowiedzi, znajdą się praktycznie tylko trzy możliwości: Inwestowanie pasywnie, aktywnie, czy tradowanie - która opcja jest najlepsza? Nowy film n kanale YouTube


 

4 komentarze:

 1. Przemysław Kozaczka2 listopada 2022 10:47

  Z dywersyfikacją mam ostatnio problem bo Buffet twierdzi, że dywersyfikacja to jakby założenie z góry, że możemy się mylić. To może poświęcić przed zakupem więcej czasu i się nie pomylić. Łatwiej też przetrwać kryzysy w danej spółce jeśli sami się z nią identyfikujemy tzn. jej produkty lub usługi są spójne z naszymi preferencjami życiowymi a nie tylko względami biznesowymi. Lepiej mieć jedną lub dwie dobre spółki niż kilka średniaków. Takie podejście zaczyna mi się coraz bardziej podobać ale gość czyta 8h dziennie z czego sporo zajmują raporty spółek...

  OdpowiedzUsuń
 2. Można mieć 5 spółek na lata. Trzeba tylko dobrze znać ich biznes i dobierać na spadkach. Ja dodatkowo skupiam się na spółkach dywidendowych.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem przekonana, że w dzisiejszych czasach zdecydowanie warto inwestować w różnego rodzaju rozwiązania. Na jakie najlepiej się decydować? Inwestycja nie tylko w siebie, ale i w biznes jest bardzo istotna. Dzięki temu możemy odnieść właściwy sukces w sprawach biznesowych.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wiele osób decyduje się na inwestowanie, a ja myślę o tym, aby zdecydować się na zainwestowanie w jakąś świetną reklamę. Co polecacie? Jakie propozycje najczęściej wybieracie dla swoich firm? Nie ukrywam, że chętnie sprawdzę różne rozwiązania.

  OdpowiedzUsuń