Translate my BLOG

piątek, 13 marca 2020

Ostatnie dni w których moją książkę "Giełda, inwestycje, trading" zamówić możesz 25% taniej!

Przedsprzedaż mojej książki "Giełda, inwestycje, trading" powoli się kończy - jeszcze przez kilka dni można zaoszczędzić 25% oraz zdobyć egzemplarz z moim autografem. Drugiej takiej okazji już nie będzie, tzn. na przyszłych promocjach (np. black friday) tak duża zniżka się już nie powtórzy. Więc gorąco zachęcam do zakupu w przedsprzedaży - trwa ona do końca niedzieli, czyli do 15 marca. 

Dla osób, które pierwszy raz trafiły na bloga, jako krótkie przedstawienie mojej pracy mogę przekierować do wpisu w którym przedstawiłem swoje wyniki na giełdzie: link

Dla ułatwienia decyzji zakupu istnieje również możliwość pobrania darmowego fragmentu książki wraz z spisem treści. W tym celu należy się zapisać na newslettera. Wystarczy podać swojego maila i następnie w wiadomości, którą otrzymasz na swoją skrzynkę elektroniczną nacisnąć na link potwierdzając tym chęć zapisu. Po tym prześlę Tobie w kolejnej wiadomości darmowy fragment w książki wraz z spisem treści:.

Do sklepu przejdziesz kilkając na poniższy link lub zdjęcie: 


https://sklep.pamietnikgieldowy.pl/produkt/gielda-inwestycje-trading/


5 komentarzy:

 1. W świetle ostatnich wydarzeń wyniki z linka są nieadekwatne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest między 10-20% obsunięcia, tj. mniej niż rynek. Nie biorę udziału w szaleństwie, tylko z niego korzystam - na fb. dodawałem, tzn. aktualizowałem moje stopy zwrotu, tu ostatnia: link

   Usuń
 2. Nie mogę się doczekać książki. Aby poczta nie dołączyła do paniki i dostarczyła książkę na czas :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Najbardziej (przeze mnie) oczekiwana książka roku :D - nie znam innego autora, który już przez tyle lat dzieli się swoimi transakcjami i przy tym stale pokonuje rynek :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cześć! Czy wysyłka już ruszyła, bo też nie mogę się doczekać książki!

  OdpowiedzUsuń