Translate my BLOG

piątek, 16 października 2020

Games Workshop Group (GAW)

 Dla spekulantów: stabilne wzrosty i ok. 2800% zysku w kilka lat!
GAW 16.10.2020 - 107,25
£

Dzisiaj przedstawię spekulacyjną spółkę z Wielkiej Brytanii - Games Workshop Group. Firma od końca 2017 roku w kursie akcji zyskała ponad 2500%, a największą korektę w tym ruchu zaobserwowaliśmy podczas "koronawirusowego krachu", gdzie cena spadła niemal dokładnie o połowę. Firma produkuje gry bitewne oraz figurki kolekcjonerskie. Jest twórcą systemu fabularnego Warhammer, a jej kapitalizacja rynkowa przekracza 3,5 mld. £ (ok. 4,6 mld. $). Spółka może pochwalić się stabilnymi wynikami finansowymi, które po 2015 roku mocno przyspieszyły na dynamice wzrostowej:


Jednak mimo wysokiej jakości bilansu uważam, że firma interesująca jest tylko dla osób, które aktywnie zarządzają swoimi pozycjami (dla traderów). Ryzyko do ponadprzeciętnie głębokich korekt, które przekroczyć mogą nawet 75% jest wysokie, ale tak długo jak trwa trend, tak długo można na nim zarabiać. Sama wycena oczywiście wysoka, ale to po ponad 2500% wzroście w niespełna kilka lat nie powinno dziwić... 

Firma notowana jest na rynku brytyjskim, tzn. że aby móc kupić jej akcje potrzebny jest dostęp do giełdy Londyńskiej, którą uzyskać można m.in. u LYNX Broker - przypomnę, że z tym brokerem mam współpracę i przy powoływaniu się na mój blog (pamietnikgieldowy), nowi klienci otrzymają 50 $ zwrotu z prowizji od transakcji.

Załóż rachunek brokerski i odbierz 50$ -> 

Dla osób głodnych dalszej wiedzy polecić mogę darmowy ebook, który znajdziesz klikając na poniższy baner:


Polecę również moją książkę, w której dokładniej opisałem w jaki sposób zarządzam portfelami inwestycyjnymi oraz na co przy tradingu zwracam szczególną uwagę - klikając na poniższe zdjęcie przejdziesz do sklepu, gdzie książkę tą można nabyć:


Zapisz mnie na newsletter i pobierz darmowy excel, który policzy czy jesteś na dobrej drodze do uzyskania wolności finansowej ->

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz