Translate my BLOG

sobota, 21 września 2019

Roku (ROKU)

Jak będzie wyglądać telewizja przyszłości?
ROKU 20.09.2019 - 108,5 $ 

Minione 3-4 lata to ogromna zmiana w jaki oglądamy telewizję. Klasyczne media powoli zaczynają zanikać i ich miejsce zastępują firmy oferujące media strumieniowe. Zapowiada się, że w nadchodzącej dekadzie konkurencja wśród "telewizji internetowej" mocno się powiększy. Do Netflix'a dołączą The Walt Disney Company i Apple, ale również o Amazon'ie oraz AT&T nie można zapomnieć. Teraz jak tu się zdecydować z których usług skorzystać? Może tak z wszystkich jednocześnie, ale dla niektórych takie rozwiązanie powoduje tylko bałagan...

Możliwym rozwiązaniem tego dylematu może być firma Roku - swoimi urządzeniami oferuje dostęp do niemalże wszystkich programów jednocześnie. Wystarczy podłączyć urządzenie do telewizora, podłączyć je z internetem i gotowe - nie ma już konieczności do zakładania konta u każdego z osobna. Jeśli takie rozwiązanie zostanie przez rynek przyjęte potencjał do dalszych wzrostów firmy może być bardzo duży i tak Roku znalazła się w koszyku pięciu akcji STARS, które to możliwie mocno będą współtworzyć naszą przyszłość. 

Jak to zazwyczaj przy młodych spółkach, Roku jeszcze nie zarabia, tzn. generuje stratę, a przyszłość wyceniana jest na podstawie obrotów które generują, a one z roku na rok mocno rosną. Pozytywne jest, że są w stanie zwiększać swoje cashflow i to przy jednoczesnym braku zadłużenia. Obecna fundamentalna wycena jest dosyć wysoka, a zmienność kursu wręcz przeogromna. Oznacza to, że potencjalni długoterminowi inwestorzy muszą nastawić się na duże obsunięcia wartości kursu akcji. Dlatego też inwestycję tą należy postrzegać jako mocno spekulacyjną. Poniżej dołączam więcej szczegółów odnośnie firmy, tzn. wskaźniki finansowe wraz z oceną atrakcyjności inwestycyjnej w oparciu o różne metody:1 komentarz:

  1. Zapraszamy do przejrzenia oferty najlepszych chwilówek dostępnych w https://ibrok.pl/

    OdpowiedzUsuń