Translate my BLOG

czwartek, 7 marca 2019

Szkolenie video z inwestowania na giełdzie

W miarę regularnie otrzymuję pytania, czy nie chciałbym poprowadzić wykład lub szkolenie odnośnie inwestowania na giełdzie. Jak dotąd zawsze odmawiałem, gdyż nie lubię występować publicznie i nie uważam się za "wystarczająco dobrego mówcę". Jednak myślę, że czas opuścić strefę komfortu i już dla własnego rozwoju podjąć się wyzwaniu. Praca do przygotowania treści szkolenia z pewnością pochłonie mi dużo czasu, więc zanim wszystko zrealizuję może jeszcze trochę potrwać, ale jako pierwsze potrzebuję Wasze odpowiedzi - ile osób w ogóle byłaby zainteresowana i czego chcielibyście się dowiedzieć - dajcie proszę znać w komentarzu lub odpowiadając na pytanie w poniższej ankiecie:

14 komentarzy:

 1. Mnie jako nowicjusz interesowałyby Twoje źródła informacji i program do analizy wykresów, skąd dane do wykresów jak analizujesz wykresy itp.

  OdpowiedzUsuń
 2. Było by super gdybyś zrobił szkolenie. Jeszcze lepiej by było gdyby szkolenie nie polegało na sprzedaży strategii ;), choć śledzę Twojego bloga już sporo czasu i nie podejrzewam Cię o to. Jestem dobrej myśli i czekam na szkolenie!
  Pzdr. K.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, strategii sprzedawać nie będę ;) to co mi działa nie koniecznie musi drugiej osobie działać - kwestia psychologii. Każda osoba jest inna, jedna niecierpliwa, druga lubi ryzykować, trzecia "nie ufa AT" itd. Dlatego takie sprzedawanie autorskich strategii na różnego rodzaju szkoleniach, rzadko kiedy przynosi (obiecane) efekty. Na swoim szkoleniu chciałbym pokazać na co ja zwracam uwagę, jak wyszukuje potencjalne spółki do zakupu, oczywiście o swojej strategii też będę opowiadał - może ktoś coś dla siebie w niej znajdzie, co mi pomaga się jej trzymać, ale omówiłbym też inne metody decyzyjne, dlaczego trzymanie się jednej strategii uważam za jednym z ważniejszych kwestii w osiągnięciu celu i jak zarządzać ryzykiem. Oczywiście na więcej i dalsze pytania, które w trakcie szkolenia mógłbym omówić w ramach mojego doświadczenia giełdowego i podejścia rynkowego czekam tu w komentarzach i w ankiecie ;)

   Usuń
  2. Super pomysł.

   Usuń
 3. Jest tak dużo, czego chciałbym się od Ciebie nauczyć, że nie wiem gdzie zacząć :P od tylu już lat udowodniłeś swoją przewagę nad rynkiem i mnie interesowałoby czy był jakiś punkt przełomowy? Gdzie najwięcej handlujesz jak zarządzasz pozycjami itd.

  OdpowiedzUsuń
 4. Na pewno ciekawym elementem jest selekcja spółek, które włączasz w krąg zainteresowania (jakie parametry Cię interesują, jakie kryteria są wykluczające, czy pierwszym krokiem są wskaźniki fundamentalne, czy patrzysz tylko na wykres), poza tym proces decyzyjny przy zakupie - punkt wejścia, zakładane poziomy wyjścia przy stracie/zysku, następnie jak wygląda zarządzanie portfelem etc.
  Ja chętnie bym takiego szkolenia posłuchał

  OdpowiedzUsuń
 5. Cześć, mnie interesowałyby Twoje doświadczenia w prop-tradingu i jak przełożyło się ono na Twoje wyniki w prywatnym portfelu?

  OdpowiedzUsuń
 6. Moje zainteresowanie będzie zależało od kosztów (w sumie nic o tym nie wspomniałeś :d) tego szkolenia, bo z jednej strony śledzę Twoje bardzo dobre wyniki od niemal samego początku i widzę jaką masz przewagę nad rynkiem, a z drugiej strony od pewnego czasu osiągam na tyle satysfakcjonujące mnie wyniki na giełdzie, że jakiegoś bardzo kosztownego szkolenia nie potrzebuję.

  To co mnie najbardziej interesuje, to dwie rzeczy, dostosowanie swojego działania/zaangażowania do sytuacji ogólnej na rynku oraz myślę że najważniejsze, jak prowadzić pozycję gdy już jest ona zyskowna, gdzie szukać miejsc do wyjścia będąc do przodu, posiadam problem ze zbyt szybkim ucinaniem zysków.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cenę nie podawałem gdyż jeszcze ją nie ustaliliśmy. W dużej mierze uzależniona ona będzie od kosztów (sprzęt, domena, hosting, licencja na system szkoleniowy, poświęcony czas itd.). Odnośnie treści szkolenia - prowadzenie pozycji na pewno też omówię, w tym kilka "tricków" psychologicznych, które (mi) ułatwiają trzymania się pozycji i uczestniczenie w jak największej części trendu. Zaangażowanie portfela w danej sytuacji rynkowej też omówię. ;)

   Usuń
 7. Nareszcie szkolenie od osoby, która przez lata konsekwetnie dzieliłaa sie swoimi transakcjami udowadniając w ten sposób swoją przewagę nad rynkiem. Nie tak jak większość, którzy tylko twierdzą, że są zyskowni (pokazując swoje wyniki z ost. np roku (jesli w ogole pokazują) - musi byc historia min. 5 lat wedlug mnie). Jestem zainteresowany kazdego rodzajem szkolenia jakie zaoferujesz :). Pozdro

  OdpowiedzUsuń
 8. Takie szkolenie to strzał w dziesiątkę, na pewno wiele osób skorzysta i wiele z niego wyniesie. Jak uczyć się to od najlepszych, w kwestiach kredytów można zaufać temu doradcy http://wachlarzkredytow.pl/.

  OdpowiedzUsuń
 9. Czy wiadomo coś nowego w tym temacie? Z góry dzięki za info Daniel. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 10. Szkolenie niestety muszę przesunąć, jednak "w zamian" wydaję książkę. Premiera ksiązki ustalona została na pierwszy kwartał 2020 roku.

  OdpowiedzUsuń